Genel Katılım Koşulları

 

../../... tarihi itibariyle Hektaş Müşteri Kulübü ve içerdiği Hektaş dünyasının fırsatları hayata geçecektir.


Nasıl Üye Olabilirim?

Hektaş Pet Care ürünlerinden belirli miktarlarda alım yapan müşterilerimiz, otomatik olarak kulübe üye olarak tanımlanacaklardır. Hektaş Müşteri Kulübü’ ne giriş için gerekli olan müşteri adı ve şifresi, SMS veya posta yoluyla bildirilecektir. Şifrenizi, dilediğinizde kulübün şifre değiştirme menüsünü kullanarak değiştirebilirsiniz.


Nasıl Puan Kazanabilirim?

Hektaş Müşteri Kulübü’ nde üyeliği olan müşterilerimiz, ödül puan sistemine dâhil olan Hektaş Pet Care ürünlerinden satın aldıkça karşılığında puan kazanacak ve her sipariş faturalandıkça bu puanlar, Hektaş Müşteri Kulübü’ nde müşteri hesaplarına sistem tarafından aktarılarak birikmeye başlayacaktır.

Sadece ürün alımları karşılığında değil, fırsat etkinliklerine de katılarak puanınıza puan katmanız mümkün. Hektaş Pet Care Dünyası’ nı ne kadar çok ziyaret eder ve etkinlikleri takip edip katılırsanız, puanlarınız artacaktır.


Hediyemi Nasıl Alabilirim?

Hektaş Pet Care Müşteri Kulübü’ nün içinde yer alan hediye kataloğu bölümünde bulunan çeşitli hediyeleri görebilir ve inceleyebilirsiniz. Biriktirdiğiniz puanlar, hediye kataloğunda hedeflediğiniz hediyenin/hediyelerin puanına ulaştığında hediye kataloğu bölümünden seçeceğiniz her bir hediyeyi sepetinize atın ve siparişi tamamlayın.

Bu şekilde online olarak vereceğiniz hediye siparişleriniz, otomatik olarak servis sağlayıcımıza ulaşacak ve seçmiş olduğunuz hediye/hediyeleriniz, siparişinizin onaylanmasından sonra takip eden 15 iş günü içerisinde sistemimize kayıtlı olan adresinize kargo yoluyla gönderilecektir.

 


 

Dikkat Edilecek Hususlar

 

 1. Hektaş, önceden bildirim yapmadan ve herhangi bir sebep göstermeden ödül puan kazanım kampanyasını durdurabilir, kampanya şartlarını değiştirebilir veya uzatabilir. Gelişen koşullara göre Hektaş Pet Care ürünlerinin ve hediyelerin puanları değiştirilebilir.
 2. Hediye kataloğunda yer alan hediyeler, üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altında olup, garanti belgelerindeki hükümlere tabidirler.
 3. Kurulum gerektiren ürünler için, ürünü aldıktan sonra ilgili markanın servis hattının aranması gerekmektedir. Hektaş, bu işlemlerin yerine getirilmesinde yetkili ve sorumlu değildir.
 4. Kampanya dâhilinde verilecek hediye fiyatlarının, tedarikçi firma tarafından değiştirilmesi durumunda Hektaş, hediye puanlarını artış veya azalış yönünde değiştirme hakkına sahiptir.
 5. Hediye kataloğunda yer alan ürünler stoklarla sınırlıdır. Gerekli görüldüğünde model, desen, özellik ve renklerde değişiklik olabilir.
 6. Seçilen, onaylanan, siparişi tamamlanan hediyelerde herhangi bir değişiklik yapılamaz.
 7. Seçtiğiniz hediye/hediyelerin herhangi bir nedenle sağlanamaması durumunda eşdeğerde bir ürün gönderilir ya da puan hakkı saklı kalmak koşuluyla puan iadesi yapılır.
 8. Teslimat sırasında hediye/hediyelerinizin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Hasarlı ürünleri teslim almayınız ve kargoya hasar tespit tutanağı tutturunuz.
 9. Hektaş Pet Care ürünlerinden yapmış olduğunuz iadelerde, o ürünler için kazanmış olduğunuz puanlar, puan hesabınızdan düşülecektir.
 10. Hediye puanlarınız nakde çevrilemez.
 11. Kampanyanın başlamasını takiben teknik destek ihtiyaçlarınızda musterikulubu@hektas.com.tr adresine e-posta gönderebilir ya da 0850 532 45 65 müşteri danışma hattımızı arayabilirsiniz.Müşteri Danışma Hattımız 0850 532 45 65